pl

Jak korzystać Autel MaxiDiag MD808 Pro aby przeprowadzić diagnostykę pojazdu? z bloga użytkownika Lucifercoopy

  • Save this on Delicious
Pro MD808 AUTELOBD II Diagnostyka funkcjonować FAST JEST uzyskiwania dostępu do opcji, że android.permission Ci przeprowadzać szybkie badania w napędu Systemy OBD II vehicles.When większej w ostatnim module sterowania pojazdu wykrywane przez się u Scan Tool, to Pod wpływem zostaną .. SELECT do Module1 gdzie dane maja najczęściej dziedzina pobierane BE wybierane są do zasilania dworca kontrolować Module1 [PCM] i kontroli Transmission Module1 [TCM]
For więcej Sprawdź Produkt:OBD360Autel MD808 Pro Kody lektura

Kody lektura może być wykonane z co klawisz na wyłączonym silniku (KOEO) lub na przycisk na pracującym silniku (KOER). Funkcja ta służy do odczytany na szczegółowe informacje o konkretnym Diagnostyczny kod usterki dla techników z lepiej rozwiązać na problem.

# 1Aby Kody Czytać
1) Użyj UP / DOWN Zwój przycisk z kodów wybrać odczytać z menu diagnostycznego i nacisnąć OK.

If nie ma tu dowolny kod diagnostyczny usterki, w The Run wyświetlacz wskazuje „nie (oczekującą) Kody są przechowywane w w module! „Naciśnij Poczekaj kilka sekund lub powrócić do dowolnego klawisza poprzedniego ekranu.

2) Zobacz DTC i ich definicje na ekranie.
. 3) Jeżeli DTC jest bardziej Jeden ciągu ostatni znaleziono Zastosowanie UP / DOWN Przewijanie wszystkie przyciski, aby sprawdzić kody.
 Jeśli pobrane DTC zawiera żadnych producentem konkretnego lub ulepszonych kodów, „specyficzne kody producenta zostały znalezione! Wciśnij dowolny klawisz, aby wybrać samochód!” Komunikat pojawia się monit, aby wybrać producenta samochodu, aby zobaczyć definicje DTC. Użyj UP / DOWN, przycisk przewijania, aby wybrać a następnie naciśnij przycisk OK, aby producent potwierdzić.
-Jeśli w pojeździe z producentem nie ma na liście, użycie w górę / w dół do przewijania i przycisk po wybrać inne Naciśnij OK.


Autel MD808 Kody Pro Kasowanie
Kasowanie kodów odbywa się z kluczem na wyłączonym silniku (KOEO) . Ta funkcja służy do usuwania problemów diagnostycznych kod błędu Gdy DTC specyficzny spowodował trwałych.
-Aby ERASE kody
. 1) Użyj UP / DOWN SELECT Przyciski przewijania do kodów wymazać z Diagnostics menu i naciśnij OK.
2) Po naciśnięciu OK Guzik, wiadomości przez pojawi się z prośbą do sprawdzenia w stacyjce i statusu silnika.
- w przypadku nie chcesz do kontynuować Kasowanie kodów, nacisnąć ESC przycisk lub wybierz opcję Nie, aby zakończyć i powrócić do co poprzedniego ekranu .
. -Jeśli nacisnąć OK lub Tak, Komunikat ostrzegawczy przez pojawi się na wyciągnięcie ręki potwierdzeniu naciśnij przycisk, aby potwierdzić OK.
- iF na kody są wyczyszczone z powodzeniem AN „Erase Done!” potwierdzenia wiadomość, pojawi się na przy uruchomieniu wyświetlacz.
- w przypadku na kody te nie zostały wyczyszczone, wówczas „Erase awarii. Turn Key on przy wyłączonym silniku!” Przesłanie Pojawi.
3) Naciśnij dowolny przycisk, aby powrócić do menu Diagnostyka.

Autel MD808 Pro Transmisje dane
W funkcji tej można nie tylko odczytany na żywo ale także dla rejestrować dane przeglądać dane później.
Zobacz dane
Zdania funkcja Dane android.permission oglądanie Czas żywo lub Real Dane PID Apos pojazdów Computer Module1 (s).
-. If „jeden graficzna” na dnie Pojawia się, gdy PID jest podświetlony, informacja graficzna jest dostępny Select One graficzna do Zobacz PID Graph . Nazwa PID Aktualna wartość, maksymalne i minimalne wartości są wyświetlane także na ekranie.
- If a „Dwa graficzne” tego przycisku pojawia się na na dole na ekranie oznacza to, że ten Selected PID może być wyświetlany z innym pokrewnym PID razem w tym samym, ekran Porównanie lepiej dla.
-. When DWA PID są wyświetlane jako dwie równoległe wykresach a „Merge Graph” na opcję poprzez pojawi się na dole, a to oznacza, wykresy na dwóch MOŻE BYĆ w jeden Połączonego wykres dla porównania lepszych
tekstów -Wybierz, aby powrócić do tekstu przeglądania danych PID.
Transmisje na zapisać rekord pobierane -Wybierz danych i wykresy PID.
-Wybierz Pauza, aby zawiesić Przeglądanie. Przeglądanie przez Użytkownika mogą wznowić na proces Znowu przez Wybór Start.

Autel MD808 rekordu Danych Pro
w pojeździe Recording android.permission Record moduły funkcyjne dane Parametr identyfikacyjny (PID) dane w celu zdiagnozowania Przejściowe problemy pojazdu. przez mogłeś Zapisz pliki danych co Micro SD Card, a następnie wykorzystywać w funkcja odtwarzania do Widok na zapisane pliki.
Wybierz Zapisz ON na dole do zapisu w trybie Live Dane displaying. The Scan Tool przez rozpocznie taktowanie do rekordu pobierane Dane i wykresy PID Live. Tekst i grafika zarówno, dane mogą być rejestrowane.

Autel MD808 Pro Freeze
Stopklatka z android.permission danych w technikowi Widok na pojeździe Działanie parametry na w tej chwili DTC (Diagnostic kod usterki) zostanie wykryty. Na przykład, w The parametry mogą include Prędkość obrotowa silnika (RPM), silnik

temperatury płynu chłodzącego (ECT) lub prędkość pojazdu czujnik ( VSS) itd pomoc informacja ta Technik poprzez umożliwienie, aby być kopiowane parametrów do celów diagnostycznych i naprawczych.

Autel MaxiDiag Pro MD808i / M gotowości
i / M gotowość funkcja służy do sprawdzania funkcjonowania systemu postanawia on OBD II emisji RoHS . Środki To Doskonała JEST Przed użyciem funkcjonować MIEĆ kontrolowany pojazd z A do Państwowego programu emisji Zgodności.

s Niektóre Najnowsze modele pojazdów na wsparcie maja dwa rodzaje wejść / M testów gotowości:
Od DTC wyczyszczone A. - wskazuje status operacyjny od monitoruje DTC zostaną skasowane.
B. Ten napęd Cycle. - Działamy od wskazuje monitoruje stan początku bieżącego dysku Cycle
An I / M Readiness wyniku statusu „NIE” nie musi oznaczać że badany pojazd zawiedzie Państwowej i / M inspekcji dla niektórych państwach, jednego lub więcej takich monitorów mogą być dopuszczone do „Not Ready”, aby przejść do inspekcji Emission ..
- OK - wskazuje, że dany monitor jest sprawdzany zakończyła testy diagnostyczne ITS.
- INC. -. danego monitora wskazuje, że nie jest sprawdzany jest diagnostyki Ukończył ITS
-N / A. - nie na monitorze rozwiązywane są tego pojazdu


AUTEL MD808 Pro O2 monitor test
Przepisy OBD II wyznaczone przez SAE wymagają odpowiednich monitorów pojazdu i testy na tlen (O2) Czujniki do identyfikacji problemów związanych efektywności paliwowej i pojazdów emisji. Badania te są testy nie na żądanie i są wykonywane automatycznie, gdy warunki pracy silnika są w

określonych granicach. tE Wyniki badań są zapisywane w pamięci komputera pokładowego w.
w The O2 monitorować funkcja testu android.permission pobieranie i oglądanie O2 monitorze czujnika wyników badań, co ostatnio loguje się przeprowadził testy z co pojazd jest komputer pokładowy.
w The O2 monitorować funkcję testową Pojazdy nie są obsługiwane przez co jest Communicate a a używając Controller Area Network (CAN). wyniki dla o2 monitor test może wyposażonych samochodów, Sekcja Zobacz monitor pokładowy test.

Autel MD808 Pro monitor On-Board test
On-Board monitor test jest przydatny po naprawie lub po skasowaniu pamięci modułu sterowania pojazdu. On-Board monitor test jest stosowany do non-CAN wyposażonych pojazdów pobieranie i wyników badań wyświetlacz zasilania komponentów i systemów kolejowych związanych z emisją zanieczyszczeń, które nie są stale monitorowane. funkcja ta jest również używany do CAN wyposażona pojazdów do pobrania i wyników badań wyświetlacz komponentów układu napędowego związanych z emisją zanieczyszczeń i systemów, które są w sposób ciągły i nieciągły monitorowane. testowe i akcesoria identyfikatory są określane przez producenta pojazdu.
W tym teście są zazwyczaj minimalną wartość, maksymalną wartość, a aktualna wartość dla każdego monitora., porównując bieżącą wartość z minimalną i maksymalną wartość, Scan Tool Czy ustalenia, czy jest OK.

Autel MD808 Pro Komponent test
Komponent Funkcja testowa umożliwia inicjowanie szczelności test systemu EVAP pojazdu. Sam skaner nie wykonać test szczelności, ale nakazuje komputer pokładowy pojazdu, aby rozpocząć test. Producenci pojazdów Różne mogą mieć różne kryteria i metody zatrzymywania po jej badania w Started. Uruchamianie Przed badawczym na komponencie, patrz w instrukcji serwisowej pojazdu do testu instrukcję STOP.

Autel MD808 Pro informacyjnego pojazdu
w pojeździe Info. Wyjęcie Umożliwia funkcja Vehicle Identification Lp (VIN), kalibracja ID nos. (cins), weryfikacja Kalibracja nos. (CVNs) i

In-używać śledzenia występ na 2000 i nowszych pojazdów, które obsługują tryb 9.
Moduły Present
. W modułach Present funkcja android.permission patrzenia na identyfikatory moduł i protokołów komunikacyjnych dla OBD II modułów w co pojazd

Autel MD808 Pro DTC Lookup
w DTC funkcję Lookup android.permission Użytkownikowi Szukaj Definicje DTC przechowywanego we wbudowanej DTC Library.

W tym artykule od: https: //auto-workshop-tool.blogspot.com/2018/11/how-to-use-autel-maxidiag-md808-pro-to.html

Ściana

Brak komentarzy
Musisz zalogować się aby komentować

Wpis

Przez Lucifercoopy
Dodano Lis 27 '18

Tagi

Ocena

Twoja ocena:
Ogólnie: (0 głosów)

Archiwum

  • Save this on Delicious

Reklama

News

Combat Erectile problems Confidently With Apcalis Oral Jelly

Apcalis Jelly is an FDA approved medical solution for the successful treatment of erectile dysfunction. Tadalafil is the primary component of this drug which clears up the blockages of the erectile ti

Add spice to your love life with Super P Force Tablets

Super P Force 100 mg Tablets (Super Kamagra) is specially designed for the treatment of ED and premature ejaculation. It contains two FDA approved components - Sildenafil Citrate as well as Dapoxetine

Super Hard on Tablets - Best Erection Enhancing Pills for Impotent Males

Super Hard on Tablets is a premium product of Aurochem Laboratories which improves the quality of erection and helps ED patients to perform satisfactory intercourse. Sildenafil Citrate is the main ing

Kamagra Jelly Assures Intimate Sessions behind Closed Doors

ED patients have a wonderful option to overcome their erectile issues and restore their lost manhood with an FDA certified pill called Kamagra Jelly. Prepared with an FDA certified element called Sild

Say Goodbye to Narcolepsy With Modafinil Tablets

Chronic daytime sleepiness disrupts sleep-wake schedule, contributes to fatigue, reduces efficiency and makes a person irritable and unhealthy. Excessive sleepiness during the daytime can be regulated

Consult a sleep expert before buying Zopiclone sleeping tablet

Zopiclone is a popular sleep medication for getting rid of sleep disturbances and insomnia. It reduces the instances of nocturnal awakening and allows an individual to sleep peacefully throughout the

Trust Temazepam Pills To Treat Short Term Insomnia

The market is flooded with numerous medications for the treatment of short term insomnia. All of them promise to induce natural sleep in insomniacs. However, studies have shown that use of sleep medic

Xanax Sleeping Pills - A Perfect solution for anxiety disorders

Xanax is an anti -anxiety pill which is widely prescribed in the treatment of anxiety disorder and panic attacks. It belongs to a group of medicines called benzodiazepine which is also effective in t

Ambien Offers Effective Results among Insomnia Patients

Instead of tossing and turning all night long on the bed in the absence of sleep, patients with insomnia and other sleep disorders can enjoy a sound sleep with the correct dosage of Ambien sleep medi

Restore your lost manhood with Viagra Pills

A healthy and satisfactory intercourse is essential for leading a happy married life. Males who can t attain an erection due to poor erection quality usually end up disappointing their partners in be

Wczytywanie...